O FIRMIE

Taurus - Megi i Coilmulde Firma TAURUS Sp.z o.o. powstała w 1989 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w transporcie międzynarodowym, który uzupełnialiśmy działaniami naszej spedycji oraz serwisu pojazdów ciężarowych i naczep. Wszystkie nasze pojazdy to naczepy typu plandek/firana dostosowane do przewozu stali w kręgach typu Coilmulde. Wszystkie pojazdy są wyposażone w niezbędny sprzęt do mocowania ładunków: pasy, łańcuchy mocujące, belki mocujące, kątowniki, maty antypoślizgowe, umożliwiające mocowanie możliwie jak najszerszej gamy powierzonych ładunków, w zależności od ich rodzaju. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów sprawujemy stałą kontrolę nad procesem przemieszczania się naszej floty pojazdów, wykorzystując nowoczesny system monitoringu GPS. Dzięki temu w każdym momencie posiadamy aktualną informację na temat pozycji geograficznej naszych aut, oraz fazy realizacji zlecenia transportowego.

Na chwilę obecną posiadamy ponad 100 zestawów z naczepami typu Coilmulde wyposażonymi w muldy do przewozu stali w kręgach. Dzięki takiej ilości własnych pojazdów jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Ponadto firma TAURUS posiada w swoim taborze naczepy typu silos, wykorzystywane przy przewozach materiałów sypkich.

Jeśli macie Państwo więcej pytań dotyczących działania naszej firmy, lub jesteście zainteresowani rozpoczęciem współpracy z firmą TAURUS zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.