Start Strefa klienta
Polish

Współpraca z klientami

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i rozważają nawiązanie z nami współpracy, mają Państwo do wyboru kilka dróg kontaktu z firmą Taurus. Do Państwa dyspozycji oddajemy telefon, pocztę elektroniczną, lub zapytanie ofertowe on-line.

Pragniemy również poinformować, że w trosce o budowanie atmosfery współpracy i wzajemnego zaufania ustanowiliśmy zasadę przedstawiania dokumentów poświadczających istnienie i renomę firmy Taurus jako poważnego partnera biznesowego na żądanie naszych kontrahentów. Stąd, przy założeniu o równorzędności stosunków handlowych, przyjęliśmy zwyczaj zapoznawania się z Państwa dokumentami rejestrowymi i finansowymi przed zrealizowaniem pierwszego zlecenia. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować skredytowany termin płatności, dopasowany do skali i charakteru planowanej współpracy.

Dla naszych klientów stworzyliśmy także możliwość wysyłania zlecenia transportowego przez Internet. Formularz zlecenia można wypełnić on-line, lub pobrać jego wzór i przesłać do biura Taurus faksem, albo pocztą elektroniczną.

Na życzenie naszych Klientów umożliwiamy im śledzenie przesyłki za pomocą systemu nawigacji satelitarnej GPS. Jeżeli są Państwo zainteresowani korzystaniem z systemu, więcej informacji na temat usługi GPS udzieli Państwa opiekun z firmy Taurus.